iPhone XR Batarya Değişimi

iPhone XR Batarya Değişimi

iPhone XR Batarya Değişimi, yapma fiyatı 300 TL‘dir. Bizler herhangi bir zamanda ve her yerde bizimle aşırı etken bir şekilde kullanmak bizim akıllı telefonlar ile bir bütün haline gelmiştir. Toplumsal medyanın bugün çok popüler hale gelmesi ve hem iş bununla birlikte eğlence amaçlı kullanımı ana faktörlerden biridir. Bu olduğunda, akıllı telefonumuzun pili zaman içinde ve küçümsemeye bağlı olarak birçok nedenden dolayı bozulabilir.

Devamını oku…iPhone XR Batarya Değişimi

iPhone X Batarya Değişimi

iPhone X Batarya Değişimi

iPhone X Batarya Değişimi yapma fiyatı 300 TL’dir. Müşterileri ile makul fiyat ilkesini uygulamak isteyen bir teknik servis sitesi olarak, bizlerden iPhone x pil değişiklik yapma hizmeti satın almış olduğunuzda sizi karlı hale getirmeyi hedef koyan bir ekibiz. Bununla beraber size kalite kazancı sunmak için, pili orijinal iPhone x pil ile değiştiriyoruz. Bu şekilde, sizi ve telefonlarınızı patlamaya niçin olabilecek alt endüstri pil kullanımı risklerine karşı koruyoruz.

Devamını oku…iPhone X Batarya Değişimi

iPhone 8 Plus Batarya Değişimi

iPhone 8 Plus Batarya Değişimi

iPhone 8 Plus Batarya Değişimi yapma fiyatı 6 aylık Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile 250 TL’dir. Pil değişiklik yapma, orijinal 2675 mAh ürününü kullanarak uzman ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafınca gerçekleştirilir. Teknik servis odamız tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Ek olarak 24/7 güvenlik kameraları tarafınca denetlenir. Bir pil değişiminden sonra, bilgileriniz asla silinmeyecek ve şarj süresi orijinal güne geri yüklenecektir.

Devamını oku…iPhone 8 Plus Batarya Değişimi

iPhone 8 Batarya Değişimi

iPhone 8 Batarya Değişimi

iPhone 8 Batarya Değişimi fiyatı 250 TL. Pil değişiklik yapma 30 dakika içinde deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenleri tarafından gerçekleştirilir. Bu dönem 3 (üç) iş günü bizim ücretsiz nakliye hizmeti yarar. Bir pil değişiminden sonra, telefonunuzun şarj süresi orijinal durumuna geri döner. Pil değişiminden sonra bilgileriniz asla silinmeyecektir.

Devamını oku…iPhone 8 Batarya Değişimi