iPhone XS Max Ekran Değişimi

iPhone XS Max Ekran Değişimi

iPhone XS Max Ekran Değişimi için fiyatı 2950 TL’dir. Telefonunuzun ekranı kırılırsa, periyodik olarak sterilize edilen, tamamen statik elektrikten arındırılmış ve deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenlerimiz tarafınca 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan teknik servis odamızda özel üretim teknisyeni ekipmanı kullanarak 30 dakika içinde ekran değişikliği yapabilirsiniz. Bu dönem 3 (üç) iş günü kullanırken bizim tek taraflı ücretsiz nakliye hizmeti. İç ekran + ön cam + Dokunmatik panel + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır. Telefon sıfırlanmayacak ve bilgileriniz asla silinmeyecek.

Devamını oku…iPhone XS Max Ekran Değişimi

iPhone XS Ekran Değişimi

iPhone XS Ekran Değişimi

iPhone XS Ekran Değişimi fiyatı 2850 TL. Telefon ekranınız kırılırsa, alanında uzman ve deneyimli olan APPLE teknisyenlerimiz ortalama 1 saat içinde ekran değişikliğine sahip olabilirler. Bu süreç 3 (üç) iş günü bizim tek taraflı ücretsiz nakliye hizmeti yarar. Ekran değişiklik yapma için ön cam + dokunmatik ekran + iç ekran ve dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır. Bilgileriniz iPhone XS Ekran Değişimi sonra silinecektir asla. Telefon sıfırlanmadı. Cihazınız 6 ay Cep Hastanesi ekran güvence kartı ile size teslim edilir. Bu şekilde, APPLE teknisyenleri kullanıcı hatası dışında güvence süresi boyunca karşılaşılan teknik problemleri çözebilir.

Devamını oku…iPhone XS Ekran Değişimi

iPhone XR Ekran Değişimi

iPhone XR Ekran Değişimi

iPhone XR Ekran Değişimi fiyatı 2900 TL’dir. Telefonunuzun ekranı bozulursa, averaj 1 saat içinde kendi alanında uzman olan APPLE teknisyenlerimiz tarafınca ekran değiştirilmesini sağlayabilirsiniz. Bu dönem 3 (üç) iş günü kullanırken bizim tek taraflı ücretsiz nakliye hizmeti. Ön cam, dokunmatik ekran, iç ekran ve dış panelden oluşan Orijinal Ürün ekran değiştirme için kullanılır. Bilgileriniz iPhone XR ekran değişiklik yapma  sonra silinecektir asla. Telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi onaylı ekran garanti kartı ile beraber geliyor. Bu şekilde APPLE teknisyenleri, kullanıcı hatalarına ek olarak ekran işleminde karşılaşılan teknik ve Donanım problemlerini çözmektedir.

Devamını oku…iPhone XR Ekran Değişimi

iPhone X Ekran Değişimi

iPhone X Ekran Değişimi

iPhone X Ekran Değişimi yapma fiyatı 1800 TL. Ekran değişiklik yapma sadece 1 saat içinde deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyeni personeli tarafından yapılır. İç ekran + ön cam + Dokunmatik panel + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır. Ekran değiştirme aşamalarında, bilgileriniz asla silinmeyecek ve telefon performansında, doğrusu dokunmatik hız / duyarlılık ve ekran parlaklığı / çözünürlüğü herhangi bir değişiklik olmayacak.

Devamını oku…iPhone X Ekran Değişimi

iPhone 8 Ekran Değişimi

iPhone 8 Ekran Değişimi

iPhone 8 Ekran Değişimi, 6 aylık Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile fiyatı şu anda 299 TL ‘dir. Ekran değişiklik yapma alanında uzman olan APPLE teknisyenlerimiz tarafınca teknik servisimize gelirseniz, 1 saat içinde ve tek taraflı ücretsiz gönderim servisimizin kullanıldığı 3 (üç) iş günü içinde gerçekleştirilecektir. İç ekran + ön cam + Dokunmatik panel + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılır. Değişiklikten sonra bilgileriniz asla silinmeyecektir.

Devamını oku…iPhone 8 Ekran Değişimi

iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi

iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi

iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi yapma fiyatı 250 TL. Ekran değişiklik yapma, telefonunuza özgü ekipmanı kullanarak tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda uzman ve deneyimli APPLE teknisyenleri tarafından gerçekleştirilir. Ekranı bozuk olan cihazların ekranları, ön cam kırılır, dokunmanın bir kısmı veya tamamı çalışmaz yada ekran görüntülenmez, tam tek parça, iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan Orijinal Ürün kullanılarak değiştirilir.

Devamını oku…iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi

iPhone 7 Ekran Cam Değişimi

iPhone 7 Ekran Cam Değişimi

iPhone 7 Ekran Cam Değişimi fiyatı 6 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile 230 TL’dir. Ekran değiştirme telefonunuz için özel ekipman kullanarak uzman ve deneyimli APPLE teknisyenleri tarafından yapılır. Ekran değişiklik yapma süresi 1 saatir bizim teknik servis ve 3 (üç) iş günü bizim tek taraflı ücretsiz nakliye hizmeti kullandığınızda. İç ekran + ön cam + Dokunmatik açık oturum + dış panelden oluşan tek parça ürün kullanılır. Ekran değiştikten sonrasında, telefondaki bilgiler asla silinmez.

Devamını oku…iPhone 7 Ekran Cam Değişimi

iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi

iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi

iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi fiyatı 6 aylık Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile 150 TL’dir. Ekran değişiklik yapma bir tek 1 saat içinde deneyimli ve deneyimli APPLE teknisyenleri tarafınca yapılır. Bu dönem 3 (üç) iş günü süre 2 (iki) taraflı ücretsiz nakliye hizmeti kullanılır. Ekran, dahili ekran + ön cam + Dokunmatik Yüzey + dış panelden oluşan eksiksiz bir üründen kaynaklanır. Değişiklikten sonrasında, telefondaki bilgiler silinmeyecek ve cihaz performansında herhangi bir değişiklik olmayacak, kısaca dokunmatik hız / hassasiyet ve ekran parlaklığı / çözünürlüğü.

Devamını oku…iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi

iPhone 6s Ekran Cam Değişimi

iPhone 6s Ekran Cam Değişimi

iPhone 6s ekran değişimi fiyatı 6 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi ile birlikte 180 TL‘dir. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza özgü ekipmanlar ve komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ekran kullanılarak yapılmaktadır.

Devamını oku…iPhone 6s Ekran Cam Değişimi

Bizi Arayın