Android Cihazların Kasma Sorunu Çözümü

Android Cihazların Kasma Sorunu Çözümü

Android Cihazların Kasma Sorunu Çözümü Hemen hemen herkes şikayet ve sık sık soru-cevap bölümünde telefon kaldırdı, donma veya asılı sorunu, biz çözüm için bazı çözümler sunduk.Marka veya modele bakılmaksızın, Android cihazınız bir kullanım süresinden sonra kapanmaya ve yavaşlamaya başlar. Hafızada veya indirdiğiniz oyunda biriken veriler uygulama nedeniyle olabilir. Türk prosedürü kapanıp bu sorunu çözse bile, aşağıdaki ilaçlar kalıcı bir çözüm arayanlar için yararlı olabilir.

 Hafıza Dolumu

Telefon belleğinizi artırmak için yüklediğiniz SD kart dolu olabilir. Bir uygulamayı yüklemek için başka bir uygulamayı silmeniz gerekebilir ve bu, cihazınızın yavaşlamasının nedenlerinden biri olabilir. SD kartınızın kapasitesi %80 doluysa, bu yavaşlamaya neden olabilir. (5 MB’den fazla alana sahip olmadığımı söyleme. Dol %100 dolu olması gerekmez.) SD kartınızı temizlemek için bazı uygulamalar vardır.

hafıza dolumu
hafıza dolumu

Belki de SD temizleyici vb. çoğunuz biliyor ve kullanıyor. uygulamalar cihazınızda tüm eski uygulama kalıntıları ve gereksiz çerezleri temizlemek ve dikkat çekici bellek için yer açmak yardımcı olur. Yine de dikkatli olun, önünüzde olanı silmeyin.

Android Cihazların Kasma Sorunu Çözümü Arka Planda Çalışanları Kapatma

Telefonda hiçbir şey açık değil, ancak şarj cihazı bittiğinde telefon telefonda. Arka planda çalışan birkaç uygulama varsa, bu cihazınızın yavaşlamasına ve donmasına neden olabilir, bu da kötü performansa neden olabilir. Çalışan uygulamalara sürekli olarak bakmak ve hepsini durdurmak uzun zaman alabilir ve oldukça sıkıcı olabilir. Elbette, bunu sizin için yapacak uygulamalar var.

arka planda çalışanlar
arka planda çalışanlar

Bir kurtarma cihazı olan Greenify, özellikle köklü cihazlar, bu uygulamaların bir örneğidir. Seçtiğiniz uygulamaları ayarlayacak ve uygulamayı kapatacak ve cihazın yavaşlamasını ve performansını artıracaktır.

Tuzla Telefon Tamiri

Gereksiz Kalıntılardan Silin

Android Cihazların Kasma Sorunu Çözümü Cihazınızdaki kalıntıları silmeyi unutmayın. “O küçük şeyden ne olacak?”Düşünebilirsiniz, ancak birikebilir ve can sıkıcı olabilirler. Cihazınızın Hızı ile büyük bir sorun yaratır gereksiz atık temizlemek için emin olun.

gereksiz kalıntıları silme
gereksiz kalıntıları silme

Peki onları nasıl temizleyeceğiz? Bunlardan kurtulmak için, uygulama Önbellek temizleyici yüklemeniz gerekir. Bu cihazınızda bir kalıntı bırakın ve silmek için gerekenler hakkında size rehberlik diğer uygulamaları listeler.

Teknisyen

iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Sadece kırık, çatlak, çizik ufak hasarlı ekranların LCD panel değişimine gerek kalmadan ön cam değişimi yapılabildiğini biliyor muydunuz ?

Son Girdiler Teknisyen (_)

Yorum yapın

Bizi Arayın